Haber

Başkan Sezer Koltuğu Melih’e Devretti

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında başkanlığı ilkokul öğrencisi Melih Salim Kuş’a devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103. yıl dönümü Gölcük’te; törenler ve çeşitli etkinliklerle doyasıya kutlandı. Kutlamalar Anıtpark’ta düzenlenen törenle başladı. merasim; Kocaeli Vali Yardımcısı-Gölcük Kaymakam Yardımcısı Ali Ada, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, siyasi parti ve STK temsilcileri, gaziler ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve çelenk sunumu ile başlayan tören, günün anlam ve öneminin anlatıldığı konuşmaların ardından sona erdi.

“ÇOCUKLARIN BAYRAMINI EN İYİ DUYGULARIMLA KUTLUYORUM”

Kutlama etkinliklerinde konuşan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Milletin egemenliğini ortaya koyan TBMM’nin açılışının 103’üncü yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza armağan edilmiştir. tebrik ediyorum” dedi.

BAŞKAN KANDİLİ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİ KUŞ’LA KARŞILAŞTI

Törenin ardından Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, başkanlığı Tersane İlkokulu öğrencisi Melih Salim Kuş’a devretti. Önder Sezer, çok ilgi gösterdiği küçük önder Kuş’un talimatlarını dikkatle dinledi. Sezer, Kuş’un talepleri doğrultusunda Gölcük Belediyesi’nin ilgili birimlerinin çalışmalara başlayacağını söyledi.

ÖĞRENCİLERİN HAZIRLADIĞI GÖSTERİLER TANINDI

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer daha sonra Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na giderek öğrencilerin hazırladığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterilerini izledi. Etkinlikler kapsamında Anıtpark’ta da kurulan şenlik alanında çocuklar 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadılar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu