Haber

Kayseri protokolünden istişare toplantısı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Hayırseverliğiyle ön plana çıkan Kayseri’de, şehrin ileri gelenleri ve hayırsever iş insanları güzel hizmetler ve yatırımlar için ön plana çıkmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, hayırsever iş adamları, ilçe belediye başkanları ve il başkanı görev yapacak. protokol katıldı.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’nin her yönden örnek bir şehir olduğunu, hemşerilerinin ‘birlik, beraberlik ve dayanışma’ konusunda her zaman örnek bir duruş sergilediğini belirterek, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki, Valimiz Gökmen Çiçek ve hayırsever iş adamlarımız. Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi ve Kayseri’mize kazandırmayı planladığımız çalışmalar hakkında bir araya gelip istişarelerde bulunduk.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, “Her zaman söylediğimiz gibi bu şehirde hayır yapılırken bütün hayırseverlerimiz birbirine destek olmak için adeta yarışıyor. Böyle güzel insanlarla birlikte olmaktan mutluyuz. Allah hayırlarını kabul etsin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu